דנה עיצוב פנים

שמי דנה פינגרר ואני מעצבת פנים ובעלת סטודיו העוסק בתכנון ועיצוב דירות ובתים פרטיים, משרדים וחללים מסחריים.
לאחר שנים רבות כעורכת דין בתחום המשפט האזרחי מסחרי, תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים, החלטתי לבצע הסבת מקצוע ולשלב בין התשוקה הגדולה שלי לעיצוב, לבין הרצון שלי להטיב ולשפר בדרך של ייעוץ, הכוונה ואינטראקציה עם אנשים.
לתפיסתי, שירות מקצועי, מבוסס על ידע והבנה מעמיקה ולאחר שסיימתי לימודיי במסלול תכנון ועיצוב פנים בטכניון שכללו גם התנסות מעשית, פתחתי את הסטודיו.

לעבודת התכנון והעיצוב קודמת עבודת הכנה מקיפה הכוללת בירור והיכרות מעמיקה עם הלקוח, צרכיו, העדפותיו ורצונותיו ובניית קונספט עיצובי ייחודי על מנת שהחלל שיעוצב עבורו, יהיה מותאם לו בצורה אופטימלית. אני לא מגדירה מראש את סגנון העיצוב שבו הסטודיו מתמחה (ולא מאמינה בהגדרות כאלה), אלא יוצרת בכל פרויקט תוצר אישי, חד פעמי, מרגש ומקורי בשיתוף פעולה פורה עם הלקוחות.

בעבודת התכנון והעיצוב אני מקפידה על פונקציונאליות ונוחות בשימוש היומיומי יחד עם אסתטיקה ויצירת קו עיצובי כולל, ירידה לפרטים מדויקים, הרמוניה וייחוד ומוצאת פתרונות לאילוצים שונים שמוכתבים על-ידי החלל תוך התאמה לתקציב מוגדר.
יחד לאורך כל התהליך, משלב הרעיון ופיתוחו, דרך תכנון וחלוקת החלל, ביצוע הדמיות, הפקת תוכניות עבודה, בחירת חומרים, בחירת בעלי מקצוע וספקים איכותיים ואמינים ועד תכנון בהתאמה אישית של פרטי ריהוט תוך שימוש בחומרים מגוונים וטכנולוגיות מתקדמות, יעוצב חלל הממקסם את חוויית השהות בו.

גישתי היא שלתכנון ועיצוב נכונים – בין אם מדובר בבית מגורים ובין אם מדובר בחלל עבודה – יש חשיבות וערך מיוחדים בשל השפעתם הממשית על תחומים רבים כמו האווירה (האנרגיה), התחושה, האינטראקציה בין האנשים, התנועה, היעילות והחיוניות ולכן משולבים בהם מחשבה על אופן פעולה ונוחיות שימוש (הנדסת אנוש) יחד עם הכרת הצרכים, ההרגלים, ההעדפות ואופיו של הלקוחות/ קהל היעד.

בנוסף על שירות העיצוב והתכנון הכולל, הסטודיו מעניק גם שירות במסלול הום סטיילינג (הלבשת חלל), הום סטייג'ינג (שדרוג והשבחה לצורך מכירה או השכרה), ייעוץ והדרכה ממוקדים וכן עיצוב אונליין.

אתם מוזמנים ליצור קשר על מנת להתאים את המסלול הנכון והרצוי עבורכם.