דנה מסלולי ליווי עיצוב פנים

פגישת אקספרס

שעת פגישה המיועדת לכאלו הרוצים חוות דעת לתכנון חלל לפני רכישת דירה חדשה, דירה יד שנייה או תכנון חלל ספציפי בביתם.

הפגישה תיערך במשרד שלי בחיפה.

 
עלות: 400 ש"ח 

פגישת אקספרסו כפול

פגישה בת שעתיים של ייעוץ הממוקדת בדירה שלכם או כל חלל אחר שתרצו לעצב. בפגישה אציע רעיונות לשדרוג ושיפור עיצוב המקום כל זאת בהתאם לתקציב הנתון. בנוסף, תקבלו רשימה סודית של חנויות עיצוב הכי שוות לריהוט ואקססוריז שתעשה לכם הרבה סדר ותחסוך לכם המון זמן וכסף.

הפגישה תיערך אצלכם/בחלל שתרצו לעצב או אצלי במשרד בחיפה

עלות: 750 ₪

תכנון ויום רכישות

השלב ה-1: פגישה אצלכם בבית למשך שעתיים שבהן נגדיר תכנית פעולה, בהתאם לראייה שלכם ולמטרות הפונקציונליות שלכם. ניקח מידות, נעשה רשימה של קניות ונגדיר תקציב.

השלב ה-2: נבצע יום ממוקד של רכישות של ריהוט, תאורה ואביזרים בהתאם למה שתכננו בשלב ה-1. לצורך העניין, אתלווה אתכם למשך 7 שעות מלאות ע"מ שנתאים את הבית לחלום שלכם וכל זה ללא חריגה ממסגרת התקציב.​

 

עלות: 2,700 ₪.

סטיילינג לדירה מקבלן

ליווי כולל ומקיף שנועד לשנות את עיצוב כל חלל הבית. הליווי מיועד לאנשים שקנו דירה מקבלן ורוצים לעצב באופן כולל את כל חלל הבית ברמת הריהוט, תאורה, מטבח, שירותים אמבטיה, ריצוף, כלים סניטרים וכו'. המסלול כולל פגישה מקדימה שבא נעמוד על החלומות והרצונות שלכם. בתום הפגישה תקבלו הדמיית תלת מימד וכשזו תאושר נצא למספר ימי רכישות ממוקדים ברשימת החנויות הסודית שלי.

הליווי הינו כולל ומקיף עד הפרט האחרון.

 

עלות: משתנה בהתאם לאופי הפרויקט.

סטיילינג לדירה יד שניה

ליווי כולל ומקיף שנועד לשנות את עיצוב כל חלל הבית ללא שבירת קירות. הליווי מיועד לאנשים שקנו דירה יד שנייה, או רוצים לעצב דירה קיימת בבעלותם  ורוצים לעצב באופן כולל את כל חלל הבית ברמת הריהוט, תאורה, מטבח, שירותים אמבטיה, ריצוף, כלים סניטרים וכו'. המסלול כולל פגישה מקדימה שבא נעמוד על החלומות והרצונות שלכם. בתום הפגישה תקבלו הדמיית תלת מימד וכשזו תאושר נצא למספר ימי רכישות ממוקדים ברשימת החנויות הסודית שלי.

הליווי הינו כולל ומקיף עד הפרט האחרון.

עלות: משתנה בהתאם לאופי הפרויקט.

מסלולים נוספים:

  • מסלול ניהול בנייה ועיצוב של בית פרטי/קרקע/וילה

  • מסלול תכנון חללי משרדים (עד 150 מטר)

  • מסלול תכנון חלל משרדים ( 150 מטר – 700 מטר)

  • מסלול תכנון חלל משרדים (מעל 700 מטר)

  • מסלול תכנון חלל מסחרי